Архіви

  • Том 25 № 1(21) (2020)

    Арнольд Олексійович - студент філологічного факультету. 1954.

    Цей випуск журналу Вчена рада філологічного факультету та редакційна колегія присвячують Арнольду Олексійовичу Слюсарю. У 2020 році так збіглися дати, що Арнольду Олексійовичу виповнилося 90 років від дня народження і вже 20 років його немає з нами. Він був одним з провідних вчених філологічного факультету, відомим літературознавцем-русистом, Вчителем і надійним другом для багатьох своїх колег, талановитою тамужньою людиною. Він жив турботами, труднощами та перемогами рідного факультету і в роки, коли був студентом, і коли починав працювати як викладач, і коли керував факультетом як декан або завідував
    кафедрою російської (пізніше – світової) літератури. До наукових праць професора А. О. Слюсаря і сьогодні ми звертаємося у своїх лекціях та наукових працях. Пам'ять про нього жива в серцях усіх, хто знав цю благородну людину.
         У цьому випуску журналу вміщено програму III Міжнародної наукової конференції «Слов’янські наукові читання: літературознавчий та лінгвокультурологічний аспекти», яку було присвячено 90-річчю з дня народження А. О. Слюсаря, а також частину матеріалів доповідей її учасників. Через карантин нам не вдалося провести її наживо, але в режимі онлайн вона успішно відбулася.